Lakossági fórum
Május 21. csütörtök, 17:30.
Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata továbbra is elkötelezett a hegyvidéki közutak forgalomtechnikai nehézségeinek megoldásaiban. Ezért az Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Zrt. egy közös gondolkodásra, lakossági fórumra, hív minden érdeklődőt az Óhegy Klubházba (1037 Bp. Toronya utca 33.) május 21-én, csütörtökön 17:30 órára.

A fórumon a hegyvidéki közlekedés állapotáról és a lehetséges fejlesztési irányairól lesz szó, többek között:
- a Testvérhegy–Táborhegy forgalmának változásairól, problémáiról és lehetséges megoldásokról,
- a Folyondár út – Szépvölgyi út csomópont jövőbeli kialakításáról,
- lakó-pihenő övezetek kijelölésének lehetőségéről,
- forgalomcsillapítási eszközökről (sebességcsökkentés, küszöbök, traffiboxok),
- a gyalogos közlekedést érintő fejlesztésekről (pl. járdák kiépítése).
A Óbuda-Városfejlesztő Zrt. munkatársainak célja, hogy bemutassa a lehetséges irányokat, meghallgassa az itt élők tapasztalatait, véleményét és javaslatait, hiszen a későbbi döntések előkészítésében kiemelten fontos a lakosság visszajelzése.
Jöjjön el, mondja el véleményét, és alakítsuk együtt Hegyvidékünk közlekedésének jövőjét!
Óbuda-Hegyvidékiek Egyesülete
Cikk megosztása:
További programok:
További hírek, programok
Lakossági fórum
Május 21. csütörtök, 17:30.

Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata továbbra is elkötelezett a hegyvidéki közutak forgalomtechnikai nehézségeinek megoldásaiban. Ezért az Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Zrt. egy közös gondolkodásra, lakossági fórumra, hív minden érdeklődőt az Óhegy Klubházba (1037 Bp. Toronya utca 33.) május 21-én, csütörtökön 17:30 órára.
A fórumon a hegyvidéki közlekedés állapotáról és a lehetséges fejlesztési irányairól lesz szó, többek között:
- a Testvérhegy–Táborhegy forgalmának változásairól, problémáiról és lehetséges megoldásokról,
- a Folyondár út – Szépvölgyi út csomópont jövőbeli kialakításáról,
- lakó-pihenő övezetek kijelölésének lehetőségéről,
- forgalomcsillapítási eszközökről (sebességcsökkentés, küszöbök, traffiboxok),
- a gyalogos közlekedést érintő fejlesztésekről (pl. járdák kiépítése).
A Óbuda-Városfejlesztő Zrt. munkatársainak célja, hogy bemutassa a lehetséges irányokat, meghallgassa az itt élők tapasztalatait, véleményét és javaslatait, hiszen a későbbi döntések előkészítésében kiemelten fontos a lakosság visszajelzése.
Jöjjön el, mondja el véleményét, és alakítsuk együtt Hegyvidékünk közlekedésének jövőjét!
Óbuda-Hegyvidékiek Egyesülete









